MIIMO

MIIMO 40 Live

Miimo 40 Live

Naujasis "Miimo 40 Live“ pasirūpins Jūsų vejos priežiūra. Be didelių pastangų sodas atrodys nepriekaištingai kiekvieną dieną. Robotizuota vejapjovė pati apskaičiuoja Jūsų 
sodo dydį, sužino jo išdėstymą ir sudaro vejos pjovimo kalendorių. Vejapjovė turi pakankamai galios, kad prižiūrėtų iki 400 m2 dydžio veją. Tai lengviausias būdas jei norite turėti visus metus idealiai atrodančią veją.

Mobilioji programėlė „Mii-monitor“
Išmaniesiems telefonams skirta programėlė leidžia lengvai valdyti „Miimo 40 Live“ vejos pjovimo įpročius. Programėlėje galite peržiūrėti kada ir kaip dažnai vejapjovė ketina pjauti Jūsų veją. Taip pat,jei to reikia, nuotoliniu būdu galite atlikti pakeitimus, kad ir kur pats bebūtumėte.

Logiškas vejos pjovimo modelis
„Miimo 40 Live“ veją pjauna nuosekliai ir efektyviai 5 metrų juostomis.Vos tik darbas baigiamas – iš karto sugrįžta į terminalą.

„Place&Mow“ funkcija
„Place&Mow“ funkcija leidžia nupjauti žolę tuose nedideliuose vejos plotuose, kurių   Miimo“ nepavyko pasiekti. Pavyzdžiui, tokiuose, 2x2 m2 arba 3x3 m2 dydžio plotuose,
kuriuose stovi lauko baldai.

Smart Timer"Smart Timer"
Nuspręsdama, kada pjauti veją, „Miimo 40 Live“ atsižvelgia į orus. Dėl šios priežasties vejapjovė nemėgins pjauti vejos stipriai lyjant arba jei ilgą laiką buvo sausa ir žolė dar nepakankamai užaugusi.

„Map&Mow“ funkcija
Atlikusi nesudėtingą nustatymo procesą, „Miimo 40 Live“ sužymės, kaip sodas išdėstytas, tada apskaičiuos jo dydį ir sukurs vejos pjovimo kalendorių. „Miimo 40 Live“ žino, kai jos baterija ima sekti, tad į terminalą visada grįš atėjus laikui įsikrauti. O įsikrovusi toliau pjaus veją nuo tos vietos, kurioje  prieš tai baigė.