EU serija
EM serija
EG serija

EG 4500

PATVARIEJI DIDELIO NAŠUMO GENERATORIAI
Mūsų naujausia EG generatorių, kuriuose montuojami GX varikliai ir skaitmeninis automatinis įtampos reguliatorius, serija skirta profesionalams, ieškantiems tvirtumo, patikimumo ir galios, reikalingos patiems reikliausiems komerciniams ir nuomojamiems prietaisams. Skaitmeninio automatinio įtampos reguliatoriaus technologija, kuri geba aptikti ir akimirksniu sureaguoti į išeinančios įtampos svyravimus, užtikrina kokybiškesnę elektros energiją. Tai suteikia papildomą sukimo momentą ir garantuoja optimalią galią bei stabilią elektriniams įrankiams tiekiamą įtampą ir ryškų apšvietimą be mirgėjimo, kai jungiami prietaisai su elektros varikliu pajungimo atveju. Tvirtame vamzdiniame rėme sumontuotas GX variklis su vožtuvais cilindro galvutėje sukuria pakankamai galios, yra labai taupus, išmeta mažiau teršalų ir veikia tyliau net be katalizatoriaus. Visos EG serijos generatorių valdymo rankenėlės išdėstytos centre, todėl jais lengva naudotis ir jie yra universalūs.

PATVARIEJI DIDELIO NAŠUMO GENERATORIAI DAžNIAUSIAI NAUDOJAMI:
Jautrūs elektriniai įrankiai
Bendra statybų įranga
Pramoniniai įrenginiai
Atsarginiai galios įrenginiai
Pramoninis apšvietimas

OIL ALERT™
Alyvos lygiui nukritus žemiau saugios naudojimo ribos generatorius išjungiamas, kad variklis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

ILGESNIS VEIKIMO LAIKAS
Modelis komplektuojamas su didesniu degalų baku, užtikrinančiu ilgesnį veikimą be pertraukimo.

PATOBULINTA VIBRACIJĄ SLOPINANTI SISTEMA
Palyginti su standartinėmis tiesiomis pagalvėmis, mūsų 45° kampu pakreiptos guminės variklio pagalvės užtikrina geresnį vibracijos slopinimą.