MIIMO

MIIMO 520

Naujasis Jūsų šeimos narys, kuris pasirūpins vejos pjovimu

Šiandien yra „Honda Miimo“. „Honda Miimo“ - naujausios kartos robotas vejapjovė. Ji puikiai ir tiksliai nupjauna veją, kas yra būdinga „Honda“ vejapjovėms, tačiau ji veikia savarankiškai. Po vienkartinio įrengimo ji pasirūpins visa sodo veja. Tada, kai Jums patiks. Tiksliai ten, kur reikia. Taip tyliai, kad Jūs beveik nepastebėsite. Automatizuotai ji palieka terminalą ir juda sode pagal tiksliai nustatytą trajektoriją. Jos nestabdo kliūtys, tačiau ji atsižvelgia į jas. Galima netgi pasakyti, kad ji pabrėžia geriausias sodo savybes.

„Honda Miimo“ turi visas savybes, reikalingas tobulai vejos priežiūrai. Vejapjovė tvirta ir patvari, galinti susidoroti ir su didesniais vejos plotais ar pakilimais, kirsti asfaltuotą kelią. Ji pakankamai protinga, kad pjautų tik Jūsų veją. Ji neliečia lysvių, medžių ar kūdros. Ji yra tikrai graži dvasia. Prieš pjaudama ji atsargiai pakelia žolės stiebelį ir tolygiai ir nepastebimai paskirsto nupjautą žolę. Ji net keičia savo trajektoriją, kad būtų išvengta važinėjimo ženklų. Viskastam, kad turėtumėte puikią veją. Jūs ją pamilsite.

Milimetro tikslumu nupjauta veja ir nesimato ruožų ar mulčio. Išmaniąja peilio ir pūtimo sistema „Honda Miimo“ pakelia žolę, tiksliai ją nupjauna ir tolygiai paskirsto. Rezultatas: puikus darbas.

„Honda Miimo“ dirba energingai ir nenuilstamai. Vejapjovė tai daro dėl dviejų priežasčių: ji yra pakankamai protinga, kad išvengtų nereikalingų trajektorijų. Ir ji gauna energijos iš geros kokybės ličio-jonų baterijų. Šios yra lengvesnės nei įprastinės švininės nikelio baterijos ir, be to, jos neturi atminties efekto, todėl ilgą laiką išlaiko pilną galią.