MIIMO

HRM 3000 K1 E

„Honda“ HRM 3000 – mūsų naujausia robotizuota vejapjovė. Tai visiška naujiena Jūsų sode, kuri pasirūpins, kad Jūsų veja be didelių pastangų būtų nepriekaištingai graži, o Jūs pats turėtumėte daugiau laiko savo pomėgiams.

Patogumas
„Miimo“ dokas įkrovimui gali būti padedamas įvairiose sodo vietose, tai suteikia Jums pasirinkimo laisvę statyti toliau nuo kelio, ramiame kampe siaurame praėjime ar po pastoge.

Valdymas
Galimybė prisijungti per „Bluetooth™“ būna visada, tad nieko papildomai instaliuoti nereikia. Programėlė buvo sukurta, kad galėtumėte keisti nustatymus, vejos pjovimo aukštį, paleisti ir sustabdyti ar netgi valdyti „Miimo“ nuotoliniu būdu. Taip pat Jūs galėsite pasiekti mėnesinį laikmatį, kuris leis Jums atšaukti „Miimo“ vejapjovės darbą tam tikromis dienomis.

Vartotojui draugiška
„Miimo“ vejapjovė daro viską, kad palengvintų Jūsų gyvenimą. Ji atspari vandeniui, tad galėsite pjauti veją bet kokiu oru, o vejapjovę net nuplauti su žarna. „Miimo“ gali savimi pasirūpinti – susidūrusi su problema per programėlę išsiųs ataskaitą į debesyje esančią
palaikymo sistemą. Pardavėjas nuotoliniu būdu galės problemą peržiūrėti arba atnaujinti programinę įrangą.

„Miimo“ veikia taip tyliai, kad vejapjovę galėsite paleisti į darbą net ir naktį – netrukdys nei Jums, nei kaimynams. Ji taip pat itin efektyvi, nes turi tolygaus posūkio funkciją, kuri leidžia nesustojus apsisukti prie vejos pakraščio.