EU serija
EM serija
EG serija

EM 5500 CXS

PATVARIEJI AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ GENERATORIAI
Mūsų populiari EM generatorių serija yra profesionalus pasirinkimas, kai reikia galios ir ilgaamžiškumo, tvirtumo ir patikimumo. Pasižymėdami kokybiška elektros energija, kuri yra būtina jautriems  elektros varikliams ir mažo mirgėjimo apšvietimo prietaisams, jie suteikia pakankamai galios ir tikslų valdymą. Mūsų NAUJA išmanaus automatinio įtampos reguliatoriaus (i-AVR) technologija, įdiegta EM 4500CXS ir EM 5500CXS modeliuose, užtikrina elektros tiekimo stabilumą, palyginti su inverterio tipo generatoriais. Ši unikali technologija kartu su i-GX variklių technologija užtikrina, kad gaminama labai stabili galia ir našumas atitinka apkrovas – tai tobulai tinka įrenginiams, kuriems reikalinga didelė galia įjungimo momentu, ir jautriai įrangai. Šie generatoriai tinka įvairiems įrenginiams, įskaitant statybų, renginių sektorius, avarines ir gelbėjimo tarnybas, rezervinę galią buityje ir jautrią įrangą. EM30 modelyje įdiegta ciklokonverterio technologija leido sumažinti generatoriaus matmenis. Jis gamina kokybišką ir stabilią elektros srovę, nes ji nepriklauso nuo variklio sūkių.

PATVARIEJI AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ GENERA TORIAI DAŽNIAUSIAI NAUDOJAMI:
Namų rezervinei galiai užtikrinti
Renginiai
Avarinės ir gelbėjimo tarnybos
Jautri statybų įranga
Jautrus apšvietimas
Jautri pramoninė įranga

OIL ALERT™
Alyvos lygiui nukritus žemiau saugios naudojimo ribos generatorius išjungiamas, kad variklis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

ILGESNIS VEIKIMO LAIKAS
Modelis komplektuojamas su didesniu degalų baku, užtikrinančiu ilgesnį veikimą be pertraukimo.

AUTOMATINIS DROSELIS
Prietaisus išjungus arba atjungus, automatiškai sumažinamas variklio greitis. Prietaisus vėl įjungus arba prijungus, variklis grįžta prie nustatyto greičio.

PATOBULINTA VIBRACIJĄ SLOPINANTI SISTEMA
Palyginti su standartinėmis tiesiomis pagalvėmis, mūsų 45° kampu pakreiptos guminės variklio pagalvės užtikrina geresnį vibracijos slopinimą.

ELEKTRINIS PALEIDIMAS
Pastangų nereikalaujantis paleidimas rakteliu.

PERVEŽIMO RATUKAI
Su patogiais ir stabiliais pridedamais ratukais generatorių vienas žmogus gali lengvai pervežti į kitą vietą.