HRG & HRN serija
HRX serija
HRS serija
UM serija
Vejos pjovimo traktoriai

Kaip pasirinkti vejapjovę

Kaip pasirinkti vejapjovę

Jums reikia šiek tiek pagalbos? Išmėginkite mūsų paprastą vadovą.

Parduodama tiek daug vejapjovių, kad išsamiai nesusipažinusiems su technologijomis teisingos vejapjovės pasirinkimas gali būti sudėtinga užduotis. Taigi mes parengėme šį paprastą vadovą, kuris padės jums pasirinkti. Kokį reikėtų rinktis peilių ilgį? Iš kokios kategorijos produktų reikėtų rinktis? Kokių savybių jums reikėtų ieškoti? Paprasčiausiai pasikliaukite 3 toliau nurodytais žingsniais ir greitai išsirinksite jums ir jūsų sodui geriausiai tinkantį produktą.

Pirmas žingsnis.

Kiek laiko norite pjauti žolę?

Kiekviena vejapjovė gali atlikti darbą ir tikti jūsų sodui – ir dideliam, ir mažam. Tačiau svarbiausias klausimas yra tai, kiek laiko norite pjauti žolę? Kaip jau tikriausiai atspėjote,
su baziniais modeliais užtruksite ilgiau: jų peilių ilgis ir žolės surinktuvės talpa yra mažesni, tai ir per sekundę nupjausite mažiau žolės ir reikės dažniau išpilti žolę.

Antras žingsnis

Koks jūsų sodas?
Jūsų sodo sudėtingumas ir pageidaujamas komforto lygis lems tai, kokių savybių pageidausite iš savo vejapjovės. „Honda“ vejapjovių modeliai parduodami stumiami, su vieno greičio (Single speed), SMART Drive® ir kintamo greičio (Variable speed) pavaromis. Toliau pateikiama informacija padės jums apsispręsti dėl to, kokio modelio
jums reikia atsižvelgiant į jūsų turimą sodą.

Maži ir sudėtingi sodai

Sodas yra mažas (iki 300 m2), be nuolydžių (<5 %) ir nelygumų. Jis gali būti sudėtingas – su krūmais, medžiais, gėlynais ir atramėlėmis. Tokio tipo sodui jums riekia lengvos ir
manevringos vejapjovės. Mes rekomenduojame stumiamus modelius.

Vidutinio dydžio / dideli sodai su atviromis erdviėmis

Sode yra atvirų erdvių su nelygiu paviršiumi, nedideliais nuolydžiais (>5 %) ir be sunkiai prieinamų erdvių. Rinkitės savaeigę vejapjovę, su kuria lengvai įveiksite nelygius paviršius. Mūsų rekomendacija – vieno greičio (Single speed) savaeigiai modeliai.

Vidutinio dydžio / dideli sudėtingi sodai

Sodas yra sudėtingas, jame daug medžių, krūmų, gėlynų ir takelių. Savaeigiai modeliai, kurių važiavimo greitį galite kontroliuoti, pjauna tiksliai ir saugiai apeidamas kliūtis. Tai būtų tobulas pasirinkimas. Mūsų rekomendacija – savaeigis modelis su SMART Drive® funkcija.

Įvairių  dydžių sodai su įvairiais paviršiais

Sodas yra lyg įvairių žolės plotų skiautinys su vidutinio dydžio ir didelėmis atviromis erdvėmis bei keliomis sunkiai prieinamomis erdvėmis. Siekiant sutvarkyti visas šias skirtingas erdves reikės pjauti skirtingais greičiais. Mūsų rekomendacija – savaeigis modelis su kintamo greičio pavara.