HRG & HRN serija
HRX serija
HRS serija
UM serija
Vejos pjovimo traktoriai

HRX 537 C6 HY

„HRX"
„HRX“ modeliai gali lengvai įveikti bet kokio dydžio veją. Juos paprasta užvesti ir naudoti, „HRX“ užtikrina geriausius rezultatus įdedant itin mažai pastangų. Jie taip pat tausoja aplinką, veikia tyliai ir išmeta mažai teršalų.

„HRX“ vejapjovių funkcijos
Mūsų „HRX“ seriją sudaro stumiamos, savaeigės, „SMART Drive®“, kintamo greičio vejapjovės ir vejapjovės su galiniu voleliu. Kad ir kurį tvirtą ir patikimą modelį pasirinktumėte, garantuojame jums, kad jūsų vejapjovė puikiai surinks nupjautą žolę, o jūs galėsite ilgiau pjauti žolę ir mažiau gaišite išpildami ją iš surinktuvės.

„Keturi viename“ korpuso aukščio reguliavimas (HRX 476)
Ši patogi rankena leis jums optimizuoti pjovimo laiką – vienu paspaudimu peilio apsauga pakeliama virš visų keturių ratukų vienu metu.

Rutuliniai guoliai priekiniuose ir galiniuose ratuose
Pjaunant žolę aplink kliūtis vejapajovė stumiama ir traukiama itin lengvai

Išmani peilio medžiaga
Sukurta taip, kad užkliudęs kliūtį ne lūžtų, o sulinktų. Apsaugo nuo peilio apsaugos pažeidimų ir sulenkto variklio veleno. Tiesiog pakeiskite peilį ir galite vėl pjauti žolę.

Sustiprinta peilio apsaugos rankenos jungtis
Ypatingas dizaino sprendimas, padedantis išvengti pažeidimų riedant ir transportuojant.

Lengvai sulankstoma rankena
Greitai ir lengvai nuimama (be įrankių), reguliuojamo aukščio ir sulenkiama, kad galėtumėte patogiau sandėliuoti.

Aukšta, orui pralaidi žolės surinktuvė ir apsauga nuo dulkių
Specialus mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros komandos sukurtas dizainas padeda optimizuoti srovės tekėjimą per žolės surinktuvę, kad žolė būtų surinkta geriau, o per smulkų tinklelį neprasiskverbia dulkės. Ant žolės surinktuvės sumontuotas papildomas gaubtas, kuris apsaugo nuo dulkių, ypač mulčiuojant.

„Polystrong® / Xenoy®“ peilio apsauga
• dėl šios medžiagos vientisa peilio apsauga yra glotnių formų, o tokios formos reiškia mažesnį sūkuriavimą, dėl kurio stipriai pagerėja surinkimo savybės ir sumažėja keliamas triukšmas;
• šios medžiagos kurpusas yra lengvesnis nei plieno ar aliuminio korpusai;
• tarnavimo laikas viršija 10 metų ir peilis nerūdija;
• prie tokio korpuso paviršiaus mažiau limpa žolė palyginti su plieniniais ar lydinių paviršiais.

„Roto-stop®“- peilio stabdis su sankaba
Sustabdo peilius, tačiau neišjungia variklio, kol išpilate žolę iš surinktuvo arba pervažiuojate per šaligatvį ar takelį su savaeigiais modeliais.