WX / WB serija
WH serija
WT serija

WX 15

LENGVI AUKŠTO SLĖGIO DIDELIO NAŠUMO SIURBLIAI
Mažas svoris ir didelis slėgis – tai atitinkamai WX ir WH serijos siurblių svarbiausios savybės. Nepaisant jų mažo dydžio, visų siurblių maksimalus įsiurbimo aukštis yra 8 m, jie sukuria įspūdingą slėgį ir turi greito atjungimo žarnų jungtis, kurioms nereikalingi įrankiai. Išskirtinai portatyvūs WX serijos siurbliai yra labai maži ir lengvi, todėl juos lengva pernešti ten, kur jų reikia. Dėl unikalios 360° tepimo sistemos siurblys gali veikti pakreiptas praktiškai beveik bet kokiu kampu, tačiau alyva neišsilies ir tai neturės jokios įtakos geram tepimui. Be to, siurblys puikiai veikia po jo laikymo ar pergabenimo. Galingas variklis GX160 ir tvirta dėvėjimuisi atspari ketaus sparnuotė yra WH serijos pažiba. Dėl išskirtinai didelio sukuriamo slėgio ir pakėlimo aukščio savaime užsipildantys siurbliai puikiai tinka laistymui, stipriai srovei sukurti, drėkinimui ilgomis žarnomis ar gaisrams gesinti.

OHV KETURTAKTIS VARIKLIS
Galingas, našus ir patikimas. Dėl automatinės dekompresijos, kuri sumažina starterio jėgos poreikį, lengvai užvedamas visomis sąlygomis.

OIL ALERT™
Alyvos lygiui nukritus žemiau saugios naudojimo ribos siurblys išjungiamas, kad variklis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

LENGVAS IR PATOGUS NEŠIOTI
Ypač kompaktiškas ir lengvas, su įmontuota rankena, leidžiančia siurblį lengvai pernešti ar laikyti.