WX / WB serija
WH serija
WT serija

WB 30 XT

DIDELIO NAŠuMO, PURVO IR CHEMIKALŲ SIURBLIAI
Sukurti dideliam vandens kiekiui greitai perpumpuoti, mūsų bendrosios paskirties ir purvo siurbliai yra puikus pasirinkimas profesionalams. Šiuose galinguose ir ilgaamžiuose siurbliuose su ypač tvirtu apsauginiu rėmu montuojami GX varikliai, pagarsėję dideliu našumu ir taupumu. Bendrosios paskirties WB serijos siurblio korpusas ir sparnuotė pagaminti iš dėvėjimuisi atsparaus ketaus, suteikiančio išskirtinį patvarumą, kurio reikia dumblinam ar smėlėtam statybvietės ar potvynio vandeniui išsiurbti. Mūsų sunkiausiems darbams skirti purvo siurbliai sukurti taip, kad per juos tekantis žvyras ar sulaikytos šiukšlės jo neužkimštų ir nesugadintų. Šiame siurblyje, pagamintame galvojant apie patvarumą ir atsparumą dėvėjimuisi, panaudotas silicio karbido tarpiklis ir išskirtinė kūginė ketaus sparnuotė, kuri sumažina dėvėjimąsi. 45° kampu pakreiptos guminės pagalvės užtikrina mažą vibraciją esant aukštiems variklio sūkiams. Dėl greitai atsukamųnuimamo patikrinimo dangčio varžtų siurblį apžiūrėsite ar šiukšles pašalinsite greitai ir lengvai.

OHV KETURTAKTIS VARIKLIS
Galingas, našus ir patikimas. Dėl automatinės dekompresijos, kuri sumažina starterio jėgos poreikį, lengvai užvedamas visomis sąlygomis.

OIL ALERT™
Alyvos lygiui nukritus žemiau saugios naudojimo ribos siurblys išjungiamas, kad variklis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

ČUGUNA HIDRAULISKAIS KORPUSS UN DARBA RATS
Īpaša izturība ilgam kalpošanas laikam pat tad, ja sūknē šķidrumus ar augstu cieto daļiņu koncentrāciju.

VIBRACIJĄ SLOPINANTI SISTEMA
Tiesios guminės variklio montavimo pagalvės sumažina visą įrenginį veikiančią mechaninę apkrovą.